O mnie

Moje zdjęcie
mama 3 dzieci, często krzątająca się po kuchni wegetarianka. W chwili wolnego lepi z fimo biżuterię bądź szyje ją z sutaszu.Regularnie stara się pomagać rodzicom zgłębiać tajniki chustonoszenia, jako doradca ClauWi. Na bezludną wyspę w pierwszej kolejności wzięła by męża :) kontakt- brikola@gmail.com

like this page? ;)

Obserwatorzy

sobota, 21 stycznia 2012

sutasze noworoczne

nadal czekamy a nasze trzecie dzieciątko zdecyduje się nareszcie urodzić. Niestety tym razem końcówka jest dla mnie trochę ciężka fizycznie. Na szczęście udało sie ostatnio oś uszyć, choć na raty. Z tak dużym brzuchem nie łatwo znaleźć pozycję w której udaje sie ogarnąć wszystkie małe elementy.

oto co udało mi się jednak zrobić ;)

2 komentarze:

  1. ostatnie kolce ♥ niesamowite są te kamyczki. Brikola, my tu za Was mocno kciuczymy ♥ ☺

    OdpowiedzUsuń
  2. Hello! Jestem mama dwóch synów, wegierka z polskimi korzeniami :) Napotkalam link calkiem przypadkowo, na jednym z wegierskich blogów chustowych ( http://celesztina.blogspot.com/2009/10/kiegeszitok-hordozashoz-hordozos.html ), i calkiem zafascynowaly mnie te cudowne bizuterie! Mam pytanie, czy jest mozliwosc zamówic kolczyki pasujace do chust Dydimos? Nie znalazlam kontaktu na stronie… Mój adres e-mail jest: torokek at gmail.com .
    Z góry dzieki! Zosia

    OdpowiedzUsuń